30 rokov na slovenskom trhu

Elektromontér pre montáž elektrorozvádzačov v Trenčíne

Miesto práce:
Trenčín
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
od 900-1050€/mesiac/brutto + výkonnostný bonus do 90€/mesiac
Základná mzda (v EUR brutto):
1 050,00 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Elektrotechnik v elektrovýrobe má na starosti montáž elektroplát, technologických rozvádzačov.

Hľadáš si prácu v Trenčíne?
Chceš pracovať na rannú zmenu?
Máš prax s montážou elektrorozvádzačov alebo inou prácou v elektrovýrobe?

Tak sa pridaj k nám! Hľadáme nového kolegu/kolegyňu!

Tvojou náplňou práce bude:
- samostatná montáž elektroplát a elektrických rozvodných skríň rôznych typov a veľkostí
- práca na podskupinách a ich integrácia do väčších technologických celkov
- práca podľa dokumentácie

Práca v čistom prostredí. Možnosť nadčasov. Pracovný čas od 6:00 do 14:30 len ranná zmena.
- výkonnostný bonus do 90€/mesiac
- práca iba na rannú zmenu
- možnosť navyšovania mzdy po zapracovaní
- možnosť príspevku na cestovné
- 13,14. plat
- príspevok na stravu vo výške 4,5€/deň, hradený v plnej výške zamestnávateľom, pri 21 odpracovaných dňoch ti príde na účet 94,50€
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- prax v montáži elektrorozvádzačov výhodou, nie podmienkou
- samostatnosť
- schopnosť pracovať podľa výkresovej dokumentácie
- práca vhodná aj pre absolventov
- oprávnenie odbornej spôsobilosti v zmysle Vyhl. 508/2009 Z.Z. výhodou
Mám záujem o Elektromontér pre montáž elektrorozvádzačov v Trenčíne

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Petrášová Denisa
Telefon:
0918 574 867