30 rokov na slovenskom trhu

Pravidelná brigáda a príspevok na dopravu. 5,40 €/hodina za nenáročnú prácu v sklade

Miesto práce:
Logistické centrum P3, Ivanka pri Dunaji
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
suchý sklad 5,40 EUR/hod. + príplatok za sobotu 1,79 €/hodina + príspevok na dopravu 1,50 €/1 zmena - od februára, v januári je verejná doprava zdarma
Základná mzda (v EUR brutto):
5,40 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, študent strednej školy, študent vysokej školy
popis pracovnej pozície
• vychystávanie tovaru
• práca so skenerom
• balenie tovaru, označovanie paliet
• obsluha manipulačnej techniky –nízkozdvižné vozíky, potrebné oprávnenie na obsluhu

Práca na jednu zmenu: centrálny sklad: 6.00-18.00, cross sklad: začiatok zmeny medzi 7.00-9.00, koniec zmeny v case medzi 15.00-17.00, podľa Vášho skutočného času príchodu na zmenu

Na prácu Vás zaučíme!!!

Logistický sklad je dobre prístupný verejnou dopravou. Cesta zo smeru Zlaté piesky trvá cca 10 minút autobusom. Spojenie každých 15 minút.
- aktuálne je verejná doprava zdarma (január), od februára príspevok na dopravu
- príspevok na dopravu
- týždenné vyplácanie
- dlhodobá brigáda
- možnosť prestupu do kmeňa
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- fyzická zdatnosť
- platné oprávnenie na obsluhu nízkozdvižného vozíka
- prax pri obsluhe nízkozdvižného vozíka
Mám záujem o Pravidelná brigáda a príspevok na dopravu. 5,40 €/hodina za nenáročnú prácu v sklade

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Lunzerova