30 rokov na slovenskom trhu

Údržbár strojov v Senci, DOPRAVA ZDARMA, iba na 2 zmeny

Miesto práce:
Okres Senec
Dátum nástupu:
ihneď / dohodou
Platové ohodnotenie:
od 1100 - 1 500 EUR/mesiac - individuálne podľa skúseností uchádzača
Základná mzda (v EUR brutto):
1 100,00 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
popis pracovnej pozície
Údržbár strojov v Senci, s dopravou zo širokého okolia a na 2 zmeny

• Vykonávanie pravidelnej preventívnej údržby
• Nastavovanie strojov, výrobných zariadení pri zmene výroby - mechanická časť
• Oprava a údržba strojov a strojných zariadení pre balenie potravinárskeho tovaru - elektrická a aj mechanická časť
• Spolupráca pri inštalácií nových zariadení
• Iné pomocné a údržbárske práce podľa potreby
- Práca v rodinnej spoločnosti v modernom pracovnom prostredí
- stravné lístky v plnej výške, 13. plat
- zabezpečená doprava zo Žiharca a z Dunajskej Stredy
- Iné nefinančné benefity (letná párty, vianočný večierok, multisport karta, narodeninová odmena)
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- Odborná spôsobilosť podľa vyhlášky č. 508/2009 § 21
-Technické zručnosti a analytické myslenie
- Užívateľská znalosť práce na PC
Mám záujem o Údržbár strojov v Senci, DOPRAVA ZDARMA, iba na 2 zmeny

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Ťažký Daniel
Telefon:
0917 110 783