30 rokov na slovenskom trhu

Výroba automobilov (šraubovanie, osádzanie konektorov a podobne) 1200 €. Práca pre ženy aj mužov.

Miesto práce:
Okres Nitra
Dátum nástupu:
ihneď / dohodou
Platové ohodnotenie:
955 – 1235 € brutto
Základná mzda (v EUR brutto):
985,00 €
Požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
popis pracovnej pozície

čiastkové úlohy pri kompletizácii automobilov,
Montovanie a kompletizovanie.
- stabilná práca pre svetovú automobilku,
- dobrý plat a benefity,
- doprava zdarma zo širokého okolia, prípadne príspevok na dopravu 20€ brutto,
- zabezpečené ubytovanie.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Všetko Vás naučíme v našej tréningovej akadémii ツ
Mám záujem o Výroba automobilov (šraubovanie, osádzanie konektorov a podobne) 1200 €. Práca pre ženy aj mužov.

Kontaktná osoba:
Prekopová Judita
Telefon:
0918 965 043