30 rokov na slovenskom trhu

Nenáročná práca na lakovni vo výrobe elektroniky - Hlohovec, pre mužov aj ženy

Miesto práce:
Okres Hlohovec
Dátum nástupu:
ihneď/dohodou
Platové ohodnotenie:
Priemerná mzda 900 - 1000 €, 705 € základná mzda, dochádzkový bonus 90 €, pozičný bonus 60 € , bonus za kvalitu a výrobu max 50 €, príplatok za 3 zmennú prevádzku
Základná mzda (v EUR brutto):
705,00 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Operátor lakovne vo výrobe elektroniky na 3 zmeny

- strojové lakovanie komponentov
- nastavenie lakovacieho stroja na paneli
- práca v 3 - zmennej prevádzke
- bude k Vám pridelený ochotný kolega, ktorý Vás prevedie zaškoľovacím procesom
- bezproblémové parkovanie pred areálom firmy
- vhodné pre ženy, mužov, aj absolventov
- stravné lístky alebo finančný príspevok na stravovanie
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- vhodné pre mužov aj ženy
- prax nie je potrebná
- ochota pracovať
- záujem o dlhodobú spoluprácu
Mám záujem o Nenáročná práca na lakovni vo výrobe elektroniky - Hlohovec, pre mužov aj ženy

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Kovářová Zuzana
Telefon:
0915 776 129