30 rokov na slovenskom trhu

Hľadáme šikovných ľudí do závodu v Hlohovci! Výroba a montáž plastových výrobkov, práca na 8h zmeny pre každého.

Miesto práce:
Hlohovec
Dátum nástupu:
ihneď / dohodou
Platové ohodnotenie:
zarobíš od 1050 € priemerne (základ od 770€, no s bonusmi 131 € a s príplatkami až do 1150 €)
Základná mzda (v EUR brutto):
770,00 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Pracovník vo výrobe plastových komponentov Hlohovec

- Práca zahŕňa činnosti rôzneho typu ako montáž, úprava, kontrola alebo osadzovanie plastových dielov do automobilov.
- Možnosť zaradenia na montáž, lakovňu a lisovňu - so zaškolením na jednotlivé pozície
- Jednoduché úkony pri výrobe komponentov
- Úprava a kontrola plastových dielov
- Osádzanie plastových nárazníkov
- Komunikácia s nadriadeným ohľadom problémov vo výrobe
- bezplatné parkovanie v areáli
- každoročné navýšenie mzdy, individuálny kariérny rast
- čisté, bezpečné a moderné prostredie v Hlohovci
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- vhodné pre mužov aj ženy
- skúsenosti nie sú podmienkou
- pri pohovore uvidíte kompletne celú výrobu

Je to jednoduché , stačí zavolať na nižšie uvedené číslo alebo poslať životopis a postupne vás prevedieme celým nenáročným procesom :)
Mám záujem o Hľadáme šikovných ľudí do závodu v Hlohovci! Výroba a montáž plastových výrobkov, práca na 8h zmeny pre každého.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Hlohovec
Kontaktná osoba:
Kukučka Marek
Telefon:
0917 810 575