30 rokov na slovenskom trhu

Operátor výroby - výroba dosiek plošných spojov priamo v Nitre, doprava zdarma zabezpečená

Miesto práce:
Nitra
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
3,97 € hod. brutto + príplatky + dochádzkový bonus do 170€
Základná mzda (v EUR brutto):
3,97 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
popis pracovnej pozície
siix

-Manipulačné práce pri výrobe dosiek plošných spojov
-Vizuálna kontrola komponentov
-Vkladanie dosiek do zariadení
-Balenie výrobkov
-Udržiavanie poriadku na pracovisku
-Práca v stoji
-Práca na 12h zmeny
-Práca je vhodná pre ženy
Zabezpečená doprava zdarma: Veľké Ludince, Svodín, Rúbaň, Dubník, Strekov, Bajč, Nové Zámky, Jatov, Rastislavice, Komjatice, Kolta, Tvrdošovce, Trnovec n/Váhom, Cabaj-Čápor, Žihárec, Šaľa, Šaľa-Veča, Dlhá n/Váhom, Gbelce, Močenok, Horná Kráľová, Veľký Meder, Bodza, Tôň, Zemianska Olča, Okoličná na Ostrove, Čalovec, Kameničná, Kolárovo, Komoča, Šurany, Balvany, Komárno, Martovce, Hurbanovo.
- dobrá dostupnosť MHD
- zabezpečené stravovanie, možnosť výberu z viacerých jedál
- čisté pracovné prostredie
- príplatok za celú nočnú zmenu
- dochádzkový bonus
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
-Dobrý zrak
-Manuálna zručnosť
-Možnosť pracovať v noci
-Dochvíľnosť
-Zodpovednosť, cit pre detail
Mám záujem o Operátor výroby - výroba dosiek plošných spojov priamo v Nitre, doprava zdarma zabezpečená

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nitra
Kontaktná osoba:
Dzianová Katarína
Telefon:
0918 574 753