30 rokov na slovenskom trhu

Operátor výroby na oddelení lisovne v Nitre

Miesto práce:
Na Pasienkoch, Nitra
Platové ohodnotenie:
1000€ + 30€ príspevok na dochádzanie + 10% mesačné bonusy + príplatok za hluk (0,72€/hod.) + zákonné príplatky
Základná mzda (v EUR brutto):
1 000,00 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície

• odoberanie vylisovaných dielov, ich balenie a ukladanie
• kontrola kvality dielov (vizuálna, kontrolné prípravky)
• nakladanie materiálu a vymieňanie lisovacích nástrojov
• práca na 3 zmeny
• mesačný výkonnostný bonus do výšky 10% zo základnej mzdy po skúšobnej dobe
• príplatok za hluk (rizikové pracovisko)
• príspevok na dochádzanie 30€
• finančný príspevok na stravovanie
• zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami
• stabilná práca v spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
• fyzická zdatnosť
• zodpovedný prístup k práci
• skúsenosti z oblasti lisovania výhodou
• skúsenosti s prácou vo výrobe výhodou
• schopnosť pracovať v tíme
Kontaktný formulár
Mám záujem o Operátor výroby na oddelení lisovne v Nitre

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nitra
Kontaktná osoba:
Bédiová Kristína
Telefon:
0915 715 121