30 rokov na slovenskom trhu

Montážny pracovník (ž/m)_Nová Dubnica

Miesto práce:
Nová Dubnica
Dátum nástupu:
ihneď, dohodou
Platové ohodnotenie:
850 + 40 € doch.bonus , príspevok na cestovné 37-58€/mesiac
Základná mzda (v EUR brutto):
850,00 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Montáž výrobkov podľa výrobných výkresov, pracovných postupov,
inštrukcií a výrobno-technickej dokumentácie.

Náplňou práce montážneho pracovníka bude:

- príprava kabeláže podľa návodu
- letovanie káblov, konektorov, montáž, demontáž a opravy káblových konektorov
- vyväzovanie káblových zväzkov
- ručné a strojové tvarovanie komponentov podľa výkresovej dokumentácie
- predmontáž a pomontáž podskupín a celkov
- ručné lisovanie komponentov

Práca je v čistom, tichom prostredí v 2 zmennej prevádzke - ranná, poobedná. Pracuje sa v sede za pracovným stolom /nejedná sa o prácu za pohyblivou montážnou linkou/.
- dochádzkový bonus 40€
- bonus za odporúčanie nového zamestnanca 300€
- príspevok na cestovné 37€ - 58€
- každoročná valorizácia miezd
- príjemné pracovné prostredie
- stravovanie vo vlastnej jedálni
- ďalšie zamestnanecké výhody
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- práca vhodná aj pre absolventov, nakoľko po nástupe absolvujú noví zamestnanci vstupné školenie
- manuálna zručnosť a jemná motorika rúk
- čítanie výkresovej dokumentácie- výhodou, nie podmienkou
Kontaktný formulár
Mám záujem o Montážny pracovník (ž/m)_Nová Dubnica

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Ing. Denisa Petrášová
Telefon:
0918 574 867