30 rokov na slovenskom trhu

Operátor kvality - Sládkovičovo, TPP - plný úväzok, priemerná mesačná mzda 1340€ v hrubom

Miesto práce:
Sládkovičovo
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
priemerná hrubá mesačná nástupná mzda vrátane všetkých príplatkov, variabilnej zložky a prémie 1340€ (základ: 877,24/ mesiac brutto + variabilná zložka 15% +príplatky podľa zákona +mesačné prémie)
Základná mzda (v EUR brutto):
877,24 €
stredoškolské s maturitou, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
popis pracovnej pozície
Operátor kvality - Sládkovičovo, TPP - plný úväzok, priemerná mesačná mzda 1300€ v hrubom

Vykonávanie mechanických testov v laboratóriu (oddelenie kvality)
Vzorkovanie a mechanických testov
priemerná hrubá mesačná NÁSTUPNÁ mzda vrátane všetkých príplatkov, variabilnej zložky a prémie 1340€ (základ: 877,24/ mesiac brutto + variabilná zložka 15% +príplatky podľa zákona +mesačné prémie)
plat sa zvyšuje po plnom zaškolení na danú pozíciu
13. plat
príspevok do III. dôchodkového piliera
možnosť profesionálneho a odborného rastu
Zaškolenie každého nového zamestnanca
štvrťročná prémia
Podujatia pre zamestnancov (Športový deň, rybárske preteky, športové turnaje, Vianočné dni)
Dni voľna nad rámec zákonníka práce (sťahovanie, svadba, narodenie dieťaťa atď.)
Stabilná práca
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Ukončené SŠ vzdelanie odbor chémia
spoľahlivosť, zmysel pre detail, dodržiavanie pracovnej disciplíny
spôsobilosť na nočnú prácu v nepretržitej prevádzke
Práca vhodnejšia pre mužov
Mám záujem o Operátor kvality - Sládkovičovo, TPP - plný úväzok, priemerná mesačná mzda 1340€ v hrubom

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Galanta
Kontaktná osoba:
Soósová Viktória
Telefon:
0918 574 926