30 rokov na slovenskom trhu

Posledné voľné pracovné miesta! Skladník s VZV vo výrobe s dopravou Kolárovo - Komárno - Veľký Meder

Miesto práce:
Veľký Meder
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
5.20 €/hod + 0,30 €/hod. dochádzkový bonus + 4.5 € stravný lístok + bonusy + príplatky
Základná mzda (v EUR brutto):
5,20 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, vysokoškolské I. stupňa
popis pracovnej pozície
Skladník s VZV vo výrobe s DOPRAVOU ZDARMA
Práca na TPP/plný úväzok

Práca s vysokozdvižným vozíkom vo výrobe
doprava zdarma
výplata vždy na čas
mesačné odmeny
dochádzkový bonus
stabilná práca
práca na TPP s komplet platenými odvodmi

HU
Ingyenes utazás
bejárási bónusz
Havi bónuszok
stabil munka
teljes munkaidő

Preprava ZDARMA po trase:
Ingyenes utazás két útvonalon:

1. LINKA: Komárno - Nová Stráž - Zlatná na Ostrove - Okoličná na Ostrove - Zemianska Olča - Bodza - Tôň - Sokolce - Veľký Meder

2.LINKA: Komárno - Kameničná - Kolárovo - Okoč - Veľký Meder
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Nutná prax s VZV min. 1 rok
100%-ná dochádzka.
dôslednosť
Ochota pracovať na zmeny (dvojzmenná prevádzka)
Mám záujem o Posledné voľné pracovné miesta! Skladník s VZV vo výrobe s dopravou Kolárovo - Komárno - Veľký Meder

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Galanta
Kontaktná osoba:
Soósová Viktória
Telefon:
0918 574 926