30 rokov na slovenskom trhu

Manipulačný pracovník vo výrobe biopalív

Miesto práce:
Okres Hlohovec, Okres Piešťany, Okres Trnava
Platové ohodnotenie:
Priemerná mzda 900-1000€, 720eur základná mzda + pohyblivá zložka mzdy 15%,príplatky za víkendy, sviatky a nočné zmeny podľa ZP.
Základná mzda (v EUR brutto):
720,00 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Pracovník vo výrobe biopalív v Leopoldove - odber vzoriek, drobné údržbárske práce

 Vykonáva odber vzoriek podľa vzorkovacieho poriadku
 Vykonáva drobné údržbárske práce, na výkon ktorých nie je potreba špeciálneho technického vzdelania
 Vykonáva čistiace práce v súlade s pokynmi nadriadených
 Vykonáva práce spojené s naskladnením materiálov, pomocných látok, produktov a vedľajších
produktov výroby
 Fyzicky vykonáva činnosti spojené s manipuláciou látok a materiálov použitých vo výrobe
- benefitné stravné lístky, kvartálne a dochádzkové bonusy
- príspevok zamestnávateľa do DDS 3.piliera
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- Ochota pracovať v 4 zmennej prevádzke na 12h zmeny.
- ideálne chemické alebo potravinárske vzdelanie, SOU
- zodpovedný prístup k práci
Kontaktný formulár
Mám záujem o Manipulačný pracovník vo výrobe biopalív

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Kukučka Marek
Telefon:
0917 810 575