30 rokov na slovenskom trhu

Voľné miesta na údržbe_údržbár mechanik/elektromechanik

Miesto práce:
areál Sihoť Park
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
od 6,93€/hod.+ cestovný príspevok a bonusy, Možnosť zárobku 1300 - 1400€ brutto/mesiac
Základná mzda (v EUR brutto):
6,93 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa
popis pracovnej pozície
Firma vyrába prídavné diely k rámom a kabínam pre nákladné vozidlá, plechové diely, potrubia a zvárané zostavy.
PRÁCA NA ÚSEKU ÚDRŽBY
- údržba strojov a zariadení,
- zodpovednosť za dodržiavanie BOZP,
- znalosť technickej výkresovej dokumentácie,
- prevádzka v areáli Sihoť Park Chocholná – Velčice,

- práca na úseku údržby
- vymeranie elektrických porúch výrobných liniek, zariadení,
- údržba a ochrana strojov a zariadení,
- zabezpečovanie kvality vo vlastnej zodpovednosti, samokontrola,
- drobné elektrotechnické opravy a montáže ( zámky, zásuvky, vypínače, žiarovky, žiarivky, poistky, rozvádzače atď..
- práca v trojzmennej prevádzke,
- práca vhodná pre mužov.
- príspevok na cestovné,
- dochádzkový bonus až do výšky 980 Eur/ročne,
- firemná doprava z TN a NMnV zabezpečená
- náborový bonus 300,00 EUR (150 + 150 )
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- vyhláška § 22-23 výhodou,
- skúsenosti v hydraulických a pneumatických rozvodoch SaZ,
- znalosť čítania elektroschém, znalosť čítania technických výkresov,
- zodpovedný prístup k práci,
- spoľahlivosť, samokontrola,
- záujem o vzdelávanie v oblasti pracovnej pozície
Mám záujem o Voľné miesta na údržbe_údržbár mechanik/elektromechanik

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Dorúšková Dominika
Telefon:
0915 495 643