30 rokov na slovenskom trhu

Brigáduj ako operátor výroby_Doprava zabezpečená

Miesto práce:
Stará Turá
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
5,5 € / hod.
Základná mzda (v EUR brutto):
5,50 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
popis pracovnej pozície
Operátor výroby v Starej Turej,
3-zmenná prevádzka, práca počas víkendov

Pomocné práce pri montáži plynomerov, vodomerov, regulátorov a príslušenstva.

Zmennosť
- 3 zmenná prevádzka: ranná 6:00-14:00, poobedná 14:00-22:00, nočná 22:00-6:00
zabezpečená firemná doprava:
1. Senica – Sobotište – Turá Lúka – Myjava – Poriadie – Rudník – Hrašné – Stará Turá, poliklinika – Stará Turá, a späť
2. Nová Bošáca - Zemianske Podhradie - Bošáca - Dolné Sŕnie, pošta -Moravské Lieskové - Bzince pod Javorinou -Stará Turá, TESCO -Stará Turá, a späť
3. Krajné – Višňové – Hrachovište – Kostolné – Vaďovce – Stará Turá, a späť
4. Nové Mesto nad Váhom - Lubina - Hrnčiarové - Miškech dedinka - u Válenčíkov - Rázcestie Trávniky - Stará Turá, MÚ -Stará Turá, a späť.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- Manuálna zručnosť,
- Schopnosť pracovať samostatne alebo aj v tíme,
- Zodpovedný prístup k práci, precíznosť,
- Ochota učiť sa nové veci
- vek nad 18 rokov
Mám záujem o Brigáduj ako operátor výroby_Doprava zabezpečená

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Dominová Erika
Telefon:
0905 319 683