30 rokov na slovenskom trhu

Manipulant priemyselných balení v Trenčianskej Teplej

Miesto práce:
Trenčianska Teplá
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
od 3,96€/hod. brutto + 15% prémie + príplatky. Možnosť zárobku do výšky 800 - 950 €/netto mesačne
Základná mzda (v EUR brutto):
3,96 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
- manipulačné práce vo výrobe

- zabezpečovanie balenia výrobkov podľa plánu balenia a pokynov nadriadeného (cukor v priemyselnom balení 25 kg)
- vykonávanie obsluhy cukorného mlyna a ostatných prídavných zariadení s cieľom zabezpečiť plynulý chod baličiek práškového cukru
- kontrolovanie čistoty a funkčnosti zverených zariadení, filtrov a pod.
- práca vhodná pre ženy aj mužov.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- zodpovednosť
- flexibilita
- zručnosť
- platný VZV preukaz vítaný
Mám záujem o Manipulant priemyselných balení v Trenčianskej Teplej

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Petrášová Denisa
Telefon:
0918 574 867