30 rokov na slovenskom trhu

Personálny koordinátor hovoriaci slovensky/ukrajinsky alebo rusky

Miesto práce:
Okres Trnava
Dátum nástupu:
Dohodou
Platové ohodnotenie:
1000
Základná mzda (v EUR brutto):
900,00 €
stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
popis pracovnej pozície
Hľadáme kolegu, ktorého pracovnou náplňou bude, koordinácia zamestnancov .

Hľadáme kolegu, ktorého pracovnou náplňou bude, koordinácia zamestnancov.
- nábor zamestnancov, realizácia výberových pohovorov
- testovanie kandidátov, vyhodnocovanie testov, prezentácia v ukrajinskom alebo ruskom
jazyku.
- starostlivosť o zamestnancov
- riešenie vstupných lekárskych prehliadok pre zamestnancov
- pomoc zamestnancom (cudzincom) pri zdravotných a iných problémoch, minimálne
formou tlmočenia
- administratíva
- príprava reportov, tabuliek, vyhodnotení jednotlivých procesov
- 5 dní dodatkovej dovolenky
- príspevok na stravovanie
- služobný telefón, notebook, v prípade potreby služobné auto na pracovné úlohy
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
-ukrajinský jazyk alebo ruský jazyk
-samostatnosť
-komunikatívnosť
-flexibilita
-aktívny vodič, ochota cestovať
Mám záujem o Personálny koordinátor hovoriaci slovensky/ukrajinsky alebo rusky

Kontaktná osoba:
Ďurtová Lenka
Telefon:
0917 862 022