30 rokov na slovenskom trhu

Práca v sklade s oblečením na živnosť od SEPTEMBRA_nočná zmena_ 7,40 €/hod_doprava z Piešťan zabezpečená

Miesto práce:
Okres Piešťany
Dátum nástupu:
september
Platové ohodnotenie:
7,40 €/hod brutto + odmena za výkon,odmena za prácu v nedeľu -
Základná mzda (v EUR brutto):
7,40 €
Pracovný pomer:
živnosť
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Jednoduchá práca na nočnú zmenu v sklade s oblečením

Pracuje sa od 22:00 do 6:00 - ne-pia
- príjem tovaru do skladu
- naskladňovanie a vyskladňovanie tovaru
- práca so skenerom, príp. aj s počítačom
- skladanie krabíc

- nutné odpracovať celý pracovný týždeň / minimálne 3 dni v rýždni
- zodpovednosť
- flexibilita
- dobrý zdravotný stav - práca v pohybe

- jednoduchá práca v príjemnom prostredí
- dobrá autobusová dostupnosť

- odmena za prácu cez sviatok - 10,20 €/hod.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

Mám záujem o Práca v sklade s oblečením na živnosť od SEPTEMBRA_nočná zmena_ 7,40 €/hod_doprava z Piešťan zabezpečená

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Jančová Daniela
Telefon:
0918 790 716