30 rokov na slovenskom trhu

Jednoducha práca s dokumentami v Bratislave. Nepotrebuješ prax. Iba na jednu zmenu, vikendy volné. Začiatok zmeny dohodou. 5,00 €/hodina + prispevok n

Miesto práce:
Na Pántoch, Bratislava
Dátum nástupu:
Ihneď
Platové ohodnotenie:
810
Základná mzda (v EUR brutto):
810,00 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, študent strednej školy, študent vysokej školy, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
popis pracovnej pozície
Jednoduchá administratíva v Bratislave

- Nahadzovanie dokumentov do interného systému.
- Skenovanie papierových dokumentov do digitálnej podoby a ich kontrola
- Zodpovednosť za kvalitu spracovania dokumentov, podľa pokynov nadriadeného
- Zapisovanie všetkých prijatých dokumenty do databázy
- Triedenie dokumenty, ich príprava na naskenovanie, skenovanie, indexácia a validácia
dokumenty podľa vopred dohodnutých požiadaviek klienta
- Kontrola správnosti spracovaných dokumentov
- Dodatočné činnosti súvisiace so správou dokumentov
1- zmenná pracovná doba pon-pia od 7:00-16:00 alebo 8:00-17:00
Pracovná zmluva na 6 mesiacov
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Práca s PC
Praca s MS Office - Excel, world - Mierne pokročily
Komunikačné schopnosti na vysokej úrovni
Zodpovedný prístup k práci,
Flexibilita, presnosť a precíznosť
Dôraz na kontrolu
Schopnosť pracovať v tíme
Mám záujem o Jednoducha práca s dokumentami v Bratislave. Nepotrebuješ prax. Iba na jednu zmenu, vikendy volné. Začiatok zmeny dohodou. 5,00 €/hodina + prispevok n

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Urbaníková Nikoleta
Telefon:
0918 574 910