30 rokov na slovenskom trhu

Máme pre teba novú ponuku brigády v sklade s dopravou zo širokého okolia zdarma pre mužov aj ženy!!!

Miesto práce:
Okres Dunajská Streda
Dátum nástupu:
v priebehu augusta
Platové ohodnotenie:
5,86€/h + stravné lístky v hodnote 4,5€ + príplatky + dochádzkový a výkonnostný bonus
Základná mzda (v EUR brutto):
5,86 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Hľadáme pracovníkov na dlhodobú brigádu do nového čistého a moderného skladu pri Dunajskej Strede

čo od teba očakávame?
- budeš pracovať na dve 8hod. zmeny (ranná a poobedná)
- najčastejšie budeš vykonávať práce ako skenovanie, balenie, triedenie a vykladanie tovaru (inbound, outbound, picking, packing)
- taktiež ťa neminie práca s PC a skenerom
a určite ťa zaujíma s akým tovarom budeš pracovať, je to textil :)
čo ti vieme ponúknuť?
- hodinová mzda 5,86€/h
- stravné lístky v hodnote 4,5€
- dochádzkový bonus 50€
- možnosť stravovania sa vo firemnej jedálni s výberom až piatich chutných jedál,
- príplatky za prácu v nadčas, sviatok a cez víkend,
- počas celej pracovnej doby hrá na pracovisku hudba
- možnosť prestupu do kmeňového stavu
- pridelený koordinátor kt. ti vždy rád a ochotne poradí
- doprava zdarma zabezpečená zo smerov: Bratislava, Šamorín, Senec, Gabčíkovo, Galanta, Šaľa, Dunajská Streda, Veľký Meder,  Nové Zámky, Komárno, Neded, Veľké Kosihy, Zemianská Olča
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- dobrý zdravotný stav
- ochota pracovať na zmeny,
- logické myslenie
Mám záujem o Máme pre teba novú ponuku brigády v sklade s dopravou zo širokého okolia zdarma pre mužov aj ženy!!!

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Galanta
Kontaktná osoba:
Horal Andrej
Telefon:
0918 574 873