30 rokov na slovenskom trhu

Hľadáme mzdového účtovníka/čku pre medzinárodnú stabilnú spoločnosť priamo do interného stavu

Dátum nástupu:
ASAP
Platové ohodnotenie:
1500€ (konečná výška mzdy závisí od praxe a skúseností uchádzača)
Základná mzda (v EUR brutto):
1 500,00 €
stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
• kompletné spracovanie miezd zamestnancov
• vedenie príslušnej mzdovej agendy vrátane elektronickej archivácie údajov
• príprava a zostavovanie vybraných pravidelných mesačných a ročných výkazov a hlásení mzdovej agendy
• spracovanie výkazov pre Sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne, doplnkové dôchodkové poisťovne
• registrácia zmien u zamestnancov v poisťovniach (prihlasovanie nových zamestnancov, zmeny v údajoch zamestnancov, odhlasovanie zamestnancov)
• ročné zúčtovania daní a poistení zamestnancov
• administrovanie gastrokariet – výpočet nároku na stravné lístky, objednávku, distribúciu zamestnancom
• vedenie pokladne – príjem hotovosti, vyplácanie hotovosti, evidencia dobierok, cenín (stravné lístky)
• zaúčtovanie vnútropodnikových faktúr a účtovanie zvereného okruhu došlých faktúr
• archivácia účtovných dokladov
flexibilná prac. doba, HO 1x týždenne
vzdelávanie cudzieho jazyka
darčekové poukážky
zdravotné voľno
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- SŠ ekonomického zamerania
AJ A2, min. 3 r. praxe na rovnakej pozícii

• znalosť pracovnoprávnych predpisov v oblasti miezd, platov a zaraďovania zamestnancov, znalosť výpočtu a spracovania miezd (formy miezd, zložky
mzdy, hrubá a čistá mzda atď.) – pokročilý
• znalosť mzdových a platových predpisov – pokročilý
• znalosť postupov a spôsobov mzdového účtovania – pokročilý
• podvojné účtovníctvo – základy
• Word, Excel - pokročilý
• znalosť mzdových programov – pokročilý
• znalosť účtovníckych programov - základy

• ekonomická a finančná gramotnosť
• schopnosť učiť sa
• organizovanie a plánovanie práce
• komunikatívnosť
• odolnosť voči stresu
• schopnosť pracovať v tíme
• samostatnosť
• zodpovednosť
• dôslednosť, precíznosť
Mám záujem o Hľadáme mzdového účtovníka/čku pre medzinárodnú stabilnú spoločnosť priamo do interného stavu

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Malacky
Kontaktná osoba:
Kurková Jana