30 rokov na slovenskom trhu

Otvorenie NOVÝCH SKLADOV pri Piešťanoch - Skladník s VZV s dopravou ZDARMA

Miesto práce:
Krakovany
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
910 € základná mzda + 85 € bonusy + 40 € príspevok na dopravu + príplatky za nočné a poobedné zmeny
Základná mzda (v EUR brutto):
910,00 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Hľadáme skladníkov s min. 1 ročnou praxou na pobobnej pozícii.

- obsluha vysokozdvižného vozíka
- nakládka a vykládka kamiónov
- zabezpečovanie materiálu pre výrobné linky v požadovanom čase
- príjem, kontrola a uskladnenie prichádzajúceho materiálu
- práca so skenerom
- zabezpečená doprava ZDARMA z viacerých smerov: Piešťany, Veľké Kostoľany, Madunice, Nižná, Horná Streda, Sokolovce
- možnosť obnovy VZV preukazu
- 13-ty plat, kvartálne odmeny, semestrálne prémie
- odmena za odporučenie kandidáta vo výške 350 €
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- platný VZV preukaz výhodou
Mám záujem o Otvorenie NOVÝCH SKLADOV pri Piešťanoch - Skladník s VZV s dopravou ZDARMA

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Ciprová Diana
Telefon:
0917 125 048