30 rokov na slovenskom trhu

Hľadáme laboratórneho technika do Sládkovičova

Dátum nástupu:
po pohovore
Platové ohodnotenie:
priemerná mzda 1250 €/mesiac (v hrubom)
Základná mzda (v EUR brutto):
877,24 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Hľadáme laboratórneho technika do Sládkovičova:
Priemerná mesačná mzda 1250 € v hrubom.
Náplň práce:
- príprava vzoriek na kontrolu v mechanickom, chemickom a gumárenskom laboratóriu,
- testovanie vzoriek z rôznych finálnych výrobkov podľa meracích procedúr,
- testovanie vstupného materiálu, poloproduktov a lubrikantov na základe požiadaviek,
- sledovanie kalibračného stavu meradiel a expiračnej doby roztokov,
- príprava zákazníckych vzoriek a archivácia vzorky finálneho produktu testovacích hárkov a dokumentácie.
Požiadavky zamestnania:
- stredoškolské vzdelanie odbor chémia,
- prax na podobnej pozícií výhodou,
- zmysel pred detail a samostatnosť,
- základná znalosť práce na PC (MS Office - Word, Excel, PowerPoint)
-ochota pracovať na 12 hod. zmeny (ranná, nočná - 2 dni voľno).

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Kontaktný formulár
Mám záujem o Hľadáme laboratórneho technika do Sládkovičova

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Galanta
Kontaktná osoba:
Ing. Szabóová Kinga
Telefon:
0917 617 872