30 rokov na slovenskom trhu

Poď pracovať ako Operátor výroby do Nitry a zarábaj 1276€. Práca priamo do kmeňa na dobu neurčitú. Poskytujeme aj ubytovanie.

Bratislava, Košice, Okres Banská Bystrica, Okres Bardejov, Okres Dunajská Streda, Okres Galanta, Okres Hlohovec, Okres Humenné, Okres Kežmarok, Okres Komárno, Okres Levice, Okres Liptovský Mikuláš, Okres Lučenec, Okres Medzilaborce, Okres Michalovce, Okres Nitra, Okres Nové Mesto nad Váhom, Okres Nové Zámky, Okres Piešťany, Okres Poltár, Okres Poprad, Okres Považská Bystrica, Okres Prešov, Okres Prievidza, Okres Revúca, Okres Rimavská Sobota, Okres Rožňava, Okres Ružomberok, Okres Sabinov, Okres Šaľa, Okres Snina, Okres Spišská Nová Ves, Okres Topoľčany, Okres Trebišov, Okres Trnava, Okres Veľký Krtíš, Okres Vranov nad Topľou, Okres Zlaté Moravce, Okres Zvolen
Platové ohodnotenie:
1160 EUR/mesiac + dochádzkový bonus až do výšky 116€ (0 – 10 % tarifnej mzdy od prvého mesiaca) +príplatky nad rámec zákona+ príspevok na dopravu (20 € brutto), atraktívne benefity a sociálny program
Základná mzda (v EUR brutto):
1 160,00 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Práca vo výrobe automobilov, kompletizovanie áut

IDE O PRÁCU V AUTOMOBILOVOM PRIEMYSLE, ktorá zahŕňa:
- práce na výrobnej linke
- montáž jednotlivých dielov do áut
- spájanie komponentov
- skrutkovanie
- kompletizovanie áut
Benefity:
-bezplatná doprava do 100 km alebo príspevok na dopravu 20€
-mesačný bonus vo výške od 0% do 10% tarifnej mzdy v prepočte od 0€ do 116€
-príspevok na DDS vo výške 3% (po skúšobnej dobe)
-zdarma životné a úrazové poistenie (po skúšobnej dobe)
-400€ ročne na rôzne benefity podľa vlastného výberu (zdravie, relax, šport...) po odpracovaní 1roka
-odmena za odporúčanie nového kolegu
-výška príplatkov za prácu v noci(1,48€/hod.) a nadčasy je vyššia ako vyžaduje zákon

Výhody:
- práca na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú
- doprava zdarma zo širokého okolia
- ubytovanie v blízkosti závodu so zabezpečenou dopravou do a z práce (1. mesiac zdarma, 2. mesiac príspevok 50€, 3. mesiac 75€ a od 4. mesiaca 100€)
- zaškolenie na prácu - nepožadujeme prax
- čisté pracovné prostredie
- stravovanie len za 1€
- možnosť ďalšie vzdelávania aj kariérneho rastu
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- manuálna zručnosť
- zodpovedný prístup k práci
- ochota pracovať na smeny
- pre prijatie je potrebné absolvovať pohovor v Nitre
Mám záujem o Poď pracovať ako Operátor výroby do Nitry a zarábaj 1276€. Práca priamo do kmeňa na dobu neurčitú. Poskytujeme aj ubytovanie.

Kontaktná osoba:
Vicová Nela
Telefon:
0905 553 818