30 rokov na slovenskom trhu

Príď si brigádne privyrobiť do skladu - zabezpečená BEZPLATNÁ doprava zo ŠALE, SENCA aj z Pezinka

Miesto práce:
Logistický park Sereď
Platové ohodnotenie:
4,50
Základná mzda (v EUR brutto):
4,50 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Štítkovanie, manipulačné práce a vykladanie kamiónov v logistickom sklade v Seredi.

Vašou náplňou práce bude:
- manipulačné a pomocné práce v sklade a balenie
- práca na ranné a poobedné 8-hodinové zmeny ( 6-14h // 14-22h )
- dochádzkový bonus formou stravných lístkov v hodnote 3,60€
- 2-zmenná prevádzka
- možnosť záloh

Doprava je ZDARMA zabezpečená z týchto miest a obcí:
1. smer: Veča, Šaľa, Diakovce, Čierny Brod, Galanta, Váhovce, Sereď
2. smer: Horný Dvor, Senec, Hrubý Šúr, Zlaté Klasy, Jelka, Veľké Úľany, Sládkovičovo, Veľká Mača
3. smer: Pezinok, Vinosady, Modra, Budmerice, Kaplná, Cífer, Trnava
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- ochota a chuť pracovať :)
Mám záujem o Príď si brigádne privyrobiť do skladu - zabezpečená BEZPLATNÁ doprava zo ŠALE, SENCA aj z Pezinka

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Galanta
Kontaktná osoba:
Kovácsová Cyntia
Telefon:
0915 815 721