30 rokov na slovenskom trhu

Hľadáme pomocných pekárov ! Poď pracovať do dvojzmennej prevádzky.

Miesto práce:
Bratislava, Okres Pezinok, Okres Senec, Okres Trnava
Dátum nástupu:
ihneď / dohodou
Platové ohodnotenie:
Základná mzda 800€ / brutto + osobné ohodnotenie do výšky 400€
Základná mzda (v EUR brutto):
800,00 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície

Príprava, výroba a rozdeľovanie cesta a plniek do výroby,
- tvarovanie výrobkov, údržba nádob, náradia a strojov používaných pri výrobe cesta a plniek,
- príprava mrazených výrobkov,
- úprava výrobkov pred vypekaním: mašľovanie a posýpanie,
- dodržiavanie teploty a času vypekania,
- obsluha strojného zariadenia podľa poverovacieho dekrétu.
Osobné ohodnotenie až do výšky 400,-€
Možnosť nákupu výrobkov na zmene.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Všeobecné spôsobilosti: matematická gramotnosť
manuálna zručnosť
samostatnosť

Osobnostné predpoklady: ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
precíznosť (presnosť)
praktické myslenie
pozornosť
Mám záujem o Hľadáme pomocných pekárov ! Poď pracovať do dvojzmennej prevádzky.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Nováková Andrea
Telefon:
0918 574 927