30 rokov na slovenskom trhu

Obchodný zástupca/zástupkyňa v oblasti interiérového dizajnu

Miesto práce:
Bratislava, Okres Nitra, Okres Trenčín, Okres Trnava
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
1400€-1900€
Základná mzda (v EUR brutto):
1 400,00 €
stredoškolské s maturitou, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
popis pracovnej pozície

- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov, rozvoj vzťahov a reprezentácia spoločnosti
- denná komunikácia s klientami a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- poskytovanie poradenskej a technickej podpory
- vytváranie cenových ponúk
- miesto výkonu práce Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj
- služobné auto aj na súkromné účely
- mobilný telefón a notebook
- motivujúca mzda s variabilnou zložkou
- stabilná, dlhodobá práca s flexibilnou pracovnou dobou
- možnosť homeoffice
- 2 dni sickday
- príspevok na dôchodkové poistenie
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- min. stredoškolské vzdelanie
- prax na podobnej pozícii aspoň 2 roky
- samostatnosť a schopnosť komplexne vnímať procesy vo firme
- veľmi dobré prezentačné, komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- technické myslenie
Mám záujem o Obchodný zástupca/zástupkyňa v oblasti interiérového dizajnu

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Lunzerova