30 rokov na slovenskom trhu

Si živnostník? Poď pracovať do skladu, ponúkame jednoduchú prácu s dopravou z rôznych smerov

Miesto práce:
Kočovce - Rakoľuby
Dátum nástupu:
ihneď alebo dohodou
Platové ohodnotenie:
6,20€/hod.
Základná mzda (v EUR brutto):
6,20 €
Pracovný pomer:
živnosť
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Ponúkame prácu na živnosť v sklade s oblečením

Ponúkame nenáročnú prácu na živnostenský list v sklade s oblečením
Tvojou úlohou bude vykladanie tovaru z krabíc, jeho zakladanie do regálov a práca so skenerom

Možnosť výberu zmeny - ranná 6:00-14:00 alebo poobedná zmena 14:00-22:00
- možnosť zárobku cez 1000 € brutto
- možnosť záloh
- jednoduchá práca v príjemnom prostredí
- na prácu Vás zaučíme

DOPRAVA zabezpečená na obe zmeny:
1. Trenčín- Rakoľuby
2. Vrbové- Piešťany- Rakoľuby
3. TN- Trenč. Turná- Trenč. Stankovce- Bodovka- Beckov- Rakoľuby
4. Stara Tura - Lubina - Bzince pod Javorinou - NMnV - Rakoluby

odmena za sobotu - 8,20€/hod.
odmena za nedeľu - 10.50 €/hod.
odmena za sviatok - 10,70€/hod.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- Dobrá fyzická zdatnosť ( pohybujete sa celú zmenu v sklade )
- Nutnosť odpracovať min. 3 dni v týždni! Štandardne sa pracuje PO-PIA
- Zodpovednosť, záujem dlhodobo pracovať
Mám záujem o Si živnostník? Poď pracovať do skladu, ponúkame jednoduchú prácu s dopravou z rôznych smerov

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Jančová Daniela
Telefon:
0918 790 716