30 rokov na slovenskom trhu

Ponuka brigády v sklade s oblečením. Zarob si s nami pred Vianocami. Robíš len poobede.Firemná doprava.

Miesto práce:
Kočovce - Rakoľuby
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
5,00€/hod, po odpracovaní 10 zmien odmena 5,50€/hod. brutto
Základná mzda (v EUR brutto):
5,50 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Ponúkame nenáročnú prácu na dohodu v sklade s oblečením.
Tvojou úlohou bude práca v sklade - práca so skenerom, triedenie oblečenia, pomocné práce

Tvojou úlohou bude práca v sklade - práca so skenerom, triedenie oblečenia, pomocné práce v sklade.
Poobedná zmena - 14:00-22:00
- firemná doprava zo smerov :
1. Trenčín- Rakoľuby
2. Vrbové- Piešťany- Rakoľuby
3. TN- Trenč. Turná- Trenč. Stankovce- Bodovka- Beckov- Rakoľuby
4. Stara Tura - Lubina - Bzince pod Javorinou - NMnV - Rakoluby

- po odpracovaní 10 zmien odmena 5,50€/hod. brutto
- možnosť záloh
- práca v čistom a príjemnom prostredí
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Požiadavky:

- flexibilita, zodpovednosť, ochota a chuť pracovať PRAVIDELNE
- dobrý zdravotný stav ( práca v pohybe po priestoroch skladu )
- ochota pracovať ASPOŇ 3 dni v týždni , štandardne sa pracuje PO-PIA

V prípade záujmu reagujte na pracovnú ponuku alebo zavolajte.
Mám záujem o Ponuka brigády v sklade s oblečením. Zarob si s nami pred Vianocami. Robíš len poobede.Firemná doprava.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Jančová Daniela
Telefon:
0918 790 716