30 rokov na slovenskom trhu

Poď pracovať k nám a stan sa predajcom pyrotechniky (mzda 7,03)

Miesto práce:
Bratislava
Dátum nástupu:
15.12.2022
Platové ohodnotenie:
7,03
Základná mzda (v EUR brutto):
7,03 €
Pracovný pomer:
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, študent strednej školy, študent vysokej školy, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa
popis pracovnej pozície
Mzda 7,03€/hod.
Práca je od 15.12.2022 - 31.12.2022
Pomoc pri predaji pyrotechniky v obchodnom reťazci v Bratislave
Ranné a poobedné zmeny, pondelok až piatok.

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- vek od 18 rokov
- čistý register trestov
- zdravotný preukaz
Mám záujem o Poď pracovať k nám a stan sa predajcom pyrotechniky (mzda 7,03)

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Urbaníková Nikoleta