30 rokov na slovenskom trhu

Výroba komponentov nepretržitá prevádzka Trnava, vhodné pre mužov i ženy

Miesto práce:
Okres Trnava
Dátum nástupu:
ihneď / dohodou
Platové ohodnotenie:
priemerná mzda 900 - 1 200 EUR/mesiac .4,44 €/hod. + 2,66 € priemerné príplatky a bonusy = priemerná hodinová mzda od 6,23 €/hod. brutto
Základná mzda (v EUR brutto):
4,44 €
Požadované vzdelanie:
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity
popis pracovnej pozície
EXKLUZÍVNY rozbeh projektu vo výrobe Trnava - výrobný pracovník

- jedná sa o výrobu komponentov a dielov zo základných surovín
- nenáročná kontrola kvality výrobkov,

- pracuješ na 4 zmeny (dĺžka zmeny 7,5 hod)
- pracovná doba 2xranná, 2xpoobedná, 2xnočná dva dni voľna ( 7,5 hod zmeny)
- nárok 13. plat, semestrálne bonusy a iné prémie
- postupné zaškoľovanie na pracovný proces s príjemným kolektívom

- chutné stravovanie a taktiež zabezpečené na všetkých zmenách (R, P, N).
- pri ceste do práce ťa odmeníme príspevkom na cestovné
- a taktiež bezproblémovo zaparkuješ pred areálom
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- hľadáme kolegov na dlhodobú spoluprácu
Mám záujem o Výroba komponentov nepretržitá prevádzka Trnava, vhodné pre mužov i ženy

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Martina Králová
Telefon:
0917 388 408