30 rokov na slovenskom trhu

Nový nábor operátorov logistiky s VZV

Miesto práce:
Zavar
Dátum nástupu:
ihneď / dohodou
Platové ohodnotenie:
základná mzda 961€, po skúšobnej dobe 993€ + príplatky podľa ZP, prémiový a bonusový systém
Základná mzda (v EUR brutto):
961,00 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Výroba komponentov Trnava, rozširovanie projektu od nového roka

- príprava materiálu na výrobnú linku
- nakládka/vykládka/zaskladňovanie materiálu v sklade
- ochota spolupracovať dlhodobo

- prvý týždeň zabezpečené platené školenie
- noví pracovníci zaradení na tréningové pracovisko
- oboznámenie sa s pracovnými postupmi, pridelenie kolegu ktorý Vás prevedie celým procesom
- rozširovanie projektu výroby, zaisti si dlhodobú prácu v Trnave

BOHATY SOCIÁLNY PROGRAM - príspevok na dopravu, na DDS, pri narodení dieťaťa,

- motivačná stabilizačná odmena - 200 €

Základná mesačná mzda 961€, po skúšobnej dobe 993€ + individuálna prémia 100€ + kolektívna prémia 50€ + dochádzkový bonus 100€, polyvalencia 80€, nočný príplatok podľa ZP, stabilizačný bonus 200€

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Kontaktný formulár
Mám záujem o Nový nábor operátorov logistiky s VZV

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Franková Zuzana
Telefon:
0917 110 783