30 rokov na slovenskom trhu

Nová VÍKENDOVÁ ZMENA pri Trnave - montovanie a klipovanie dielov

Miesto práce:
Zavar
Dátum nástupu:
ihneď / dohodou
Platové ohodnotenie:
446€ + individuálna prémia 50€ + kolektívna prémia 25€ + dochádzkový bonus 50€, nočný príplatok podľa ZP
Základná mzda (v EUR brutto):
446,00 €
Pracovný pomer:
skrátený úväzok
Požadované vzdelanie:
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity
popis pracovnej pozície
Výroba komponentov Trnava - operátor výroby na víkendovú zmenu

- jednoduchá montáž komponentov
- nenáročné výrobné manuálne operácie
- práca podľa jednoduchých pracovných postupov
- ochota spolupracovať dlhodobo

- prvý týždeň zabezpečené platené školenie
- noví pracovníci zaradení na tréningové pracovisko
- oboznámenie sa s pracovnými postupmi, pridelenie kolegu ktorý Vás prevedie celým procesom
- rozširovanie projektu výroby, zaisti si dlhodobú prácu v Trnave

BOHATY SOCIÁLNY PROGRAM - príspevok na dopravu, na DDS, pri narodení dieťaťa,

- motivačná stabilizačná odmena - 200 €

Základná mzda 446€, po skúšobnej dobe 461€ + individuálna prémia 50€ + kolektívna prémia 25€ + dochádzkový bonus 50€, nočný príplatok podľa ZP, stabilizačný bonus 200€

Pracovná doba
- sobota od 14:00 do 00:00 + 2 hodiny zvykne byť plánovaný nadčas
- nedeľa od 17:00 do 03:00 + 2 hodiny nadčas

- jednoduché výrobné manuálne operácie
- nenáročné montovanie, klipovanie a zaklapávanie dielov a komponentov
- postupné zaškoľovanie na pracovný proces a zabezpečené platené školenie
- pridelený kolega, ktorý Vás prevedie vstupným procesom a oboznámenie sa so spoločnosťou

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Mám záujem o Nová VÍKENDOVÁ ZMENA pri Trnave - montovanie a klipovanie dielov

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Franková Zuzana
Telefon:
0917 110 783