30 rokov na slovenskom trhu

Hľadáme operátorov výroby - možnosť zárobku 1400€/brutto/mes.

Miesto práce:
Gbeľany
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
+dochádzkový bonus do 110 € a výkonnostný bonus do 55€, zákonné príplatky
Základná mzda (v EUR brutto):
6,40 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
V závode sa vyrábajú komponenty výfukových systémov

Pracuje sa v modernom prostredí sveta výrobných technológií.
Náplň práce spočíva v obsluhe zváracích automatov a výrobe komponentov do automobilov.
Pracovný čas je rozložený do 3 zmennej prevádzky.
-dochádzkový bonus do výšky 110 €
-výkonnostný bonus do výšky 55 €
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Charakter práce je vhodný pre mužov.
Postačí Vám manuálna zručnosť a dobrý zdravotný stav.
Ocenená je pracovná disciplína a časová flexibilita, ktorá je potrebná pre prácu na všetky 3 zmeny.
Mám záujem o Hľadáme operátorov výroby - možnosť zárobku 1400€/brutto/mes.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Dominová Erika
Telefon:
0905 319 683