32 rokov na slovenskom trhu

Ponuka práce pre skladníkov s VZV_práca na TPP/živnosť_nástup priamo do kmeňa

Miesto práce:
Nové Mesto nad Váhom
Dátum nástupu:
ihneď/dohodou
Platové ohodnotenie:
TPP od 5,80 €/hod, živnosť od 8 €/hod. Mzda závisí od predchádzajúcich skúseností kandidáta
Základná mzda (v EUR brutto):
5,80 €
Pracovný pomer:
plný úväzok, živnosť
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Práca na VZV - živnosť/TPP

Práca v sklade s VZV na 2 zmeny - ranná/poobedná
- Príjem a výdaj materiálu, obsluha VZV
- Práca s pomerovými váhami
- Samostatná práca s PC a ručným skenerom (tvorba skladových výdajok, označovanie dielov QR kódmi)
- Inventúra skladu
- Zodpovednosť za kvalitu a splnenie termínov
- zázemie v stabilnej spoločnosti
- náborový príspevok 400 €
- mesačný dochádzkový bonus 80 €
- štvrťročné odmeny 100 €
- 13.plat
- príspevok na dopravu do zamestnania (závisí od km od 0 do 50 a viac - od 0,60 € do 4,20€/deň)
- doprava firemným autobusom zo stanice NM
- finančné odmeny pri pracovnom jubileu + ďalšie benefity
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- prax aspoň 2 roky
- platný preukaz VZV
- znalosť práce s PC
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- manuálna zručnosť, zodpovedný prístup k práci
Mám záujem o Ponuka práce pre skladníkov s VZV_práca na TPP/živnosť_nástup priamo do kmeňa

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Jančová Daniela
Telefon:
0918 790 716