32 rokov na slovenskom trhu

Super príležitosť vo výrobe priamo v Sládkovičove

Miesto práce:
Okres Galanta
Dátum nástupu:
dohodou / ihneď
Platové ohodnotenie:
934.26 € + variabilná zložka mzdy (15%) + prémia za prítomnosť + legislatívne príplatky + finančný príspevok
Základná mzda (v EUR brutto):
1 200,00 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa
popis pracovnej pozície
Chceš využiť svoje skúsenosti z práce vo výrobe? Hľadáme fajn kolegov do výroby priamo v Sládkovičove, pracuje sa na 12-hodinové zmeny, do práce teda ideš len 15x do mesiaca. Z okolia zabezpečujeme dopravu, ale môžeš prísť aj pešo, na bicykli alebo vlastným autom, máme veľké parkovisko. Ak si z väčšej diaľky, vieme ti zabezpečiť aj ubytovanie.

Tvojou úlohou bude:
- rozoberať a baliť brehmer cievky,
- vážiť a naskladnovať zabalené cievky,
- manipulácia s vozíkom a zdvíhacím zariadením.
- 13. plat
- pracovné oblečenie
- teplá strava v jedálni
- výborná dopravná dostupnosť
- pracujete iba 15 dní v mesiaci
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- pravidelné prehodnocovanie mzdy
- môžeš prísť aj na bicykli alebo peši
- stabilná a medzinárodná spoločnosť
- školiace centrum pre nových pracovníkov
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- technické myslenie a manuálna zručnosť,
- spoľahlivá dochádzka,
- skúsenosti s prácou na VZV (oprávnenie min. W1)
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Galanta
Kontaktná osoba:
Szabóová Kinga
Mám záujem o Super príležitosť vo výrobe priamo v Sládkovičove