32 rokov na slovenskom trhu

Super ponuka v Bratislave - Administratívny pracovník s manuálnymi zručnosťami.

Miesto práce:
Pri Šajbách
Platové ohodnotenie:
1000€/brutto
Základná mzda (v EUR brutto):
1 000,00 €
stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
popis pracovnej pozície
Je práca s dokumentmi a spismi to tvoje? Láka ťa dynamické prostredie logisticky a skladov? Ponúkame prácu v medzinárodnej spoločnosti, kde by si bol zodpovedná/ý za administratívu spojenú s dodávkami tovaru. Ozvi sa nám, máme ti čo ponúknuť!

Náplň práce:
- vystavovanie dokumentácie a preberacích protokolov
- asistencia pri vyraďovacích konaniach
- manipulácia s krabicami, paletovým vozíkom a VZV
- výpomoc na oddelení transportu, pomoc pri nakládke a vykládke krabíc

Práca je na jednu zmenu, pondelok - piatok (8:00 - 17:00 alebo 7:00 - 16:00)
- práca v stabilnej spoločnosti
- pravidelná pracovná doba, len pondelok - piatok
- finančný príspevok na dopravu 20€/mesiac
- práca je vhodná aj pre absolventa alebo kohokoľvek, kto sa chce naučiť niečo nové a nakopnúť svoju kariéru
- kompletné zaučenie (do administratívnych činností aj manipulačných prác v sklade)
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- čistý výpis z registra trestov
- zodpovedný prístup k práci
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Alexandra Lapin
Mám záujem o Super ponuka v Bratislave - Administratívny pracovník s manuálnymi zručnosťami.