Na personalistickom trhu od roku 1991

Vieš po nemecky? Tak hľadáme práve teba na pozíciu recepčnej! MZDA 8€/hod s týždenným vyplácaním v Bratislave

Miesto práce:
Nám. 1 mája
Platové ohodnotenie:
8€/hod
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
popis pracovnej pozície
Hľadáš príležitosť, kde by si mohla/mohol zarobiť a niečo nové sa naučiť? Ozvi sa nám, ponúkame jednoduchu brigádu v rámci Bratislavy.
Náplň práce:

- Prijímanie a sprevádzanie návštev a zabezpečenie drobného občerstvenia
- Správa zásielok pošty a kuriérov, zabezpečenie vstupu pre dodávateľov
- Príprava meetingovych miestnosti udržiavanie čistoty a poriadku v priestoroch kancelárie
- Kontrola a dopĺňanie zásob občerstvenia a materiálneho vybavenia pre zamestnancov

Práca 3x do týždňa prípadne podľa dohody od 8:00 - 12:00
- je nutný nemecký jazyk na urovni B1
- práca 3 dni v týždni
- pravidelný prísun pitného režimu, čerstvého ovocia
- týždenné vyplácanie
- profesionálne zaškolenie
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- príjemné vystupovanie, pozitívny prístup
- schopnosť primerane a profesionálne reagovať
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- Nemecký jazyk na urovni B1 (písomne i verbálne)
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Klačanová Nikola
Mám záujem o Vieš po nemecky? Tak hľadáme práve teba na pozíciu recepčnej! MZDA 8€/hod s týždenným vyplácaním v Bratislave