Na personalistickom trhu od roku 1991

Rozširujeme náš tím: zaujímate sa o prácu vo výrobe? Máme pre vás ponuku s ubytovaním a dopravou!

Miesto práce:
Okres Malacky
Platové ohodnotenie:
940,00€/mesiac = 710,00€ + bonus do výšky 230,00€ + zákonné príplatky
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Hľadáš prácu v Malackách? Chceš využívať bezplatnú dopravu až k fabrike? Ozvi sa nám, ponúkame prácu vhodnú najmä pre ženy s príspevkom na ubytovanie, alebo dopravou z okolitých miest.

Náplň práce:
- ľahká montážna práca/činnosť
- ukladanie
- kontrola
- čistenie

Nerozmýšľaj nad tým, či prácu zvládneš! 99% kandidátov áno, tak prečo nie aj ty? My ta zaškolíme!
- doprava zabezpečená zo smerov: Kúty, Záhorská Ves, Bilkové Humence, Borský Sv.Jur, Holíč, Senica
- finančný príspevok
- školiace stredisko (ponuka aj pre absolventky)
- príspevok na ubytovanie
- parkovisko je bezplatné a ihneď pri vstupe do firmy
- môžeš prísť aj na bicykli alebo peši
- nejedná sa o pásovú výrobu
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- ochota pracovať na zmeny (voľné víkendy)
- manuálna zručnosť
- záujem o dlhodobú prácu
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Malacky
Kontaktná osoba:
Matisová Klaudia
Mám záujem o Rozširujeme náš tím: zaujímate sa o prácu vo výrobe? Máme pre vás ponuku s ubytovaním a dopravou!