Na personalistickom trhu od roku 1991

Skvelá práca vo výrobe v Leviciach - mzda až 1200€ bez praxe! Voľné VÍKENDY

Miesto práce:
Okres Levice
Platové ohodnotenie:
800 -1180€
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Chceli by ste pracovať v automatizovanom prostredí bez pásovej výroby? Máme pre vás príležitosť pracovať na dve zmeny v Leviciach. Ide o prácu pre mužov aj ženy (6:00 – 14:00hod) a (14:00 – 22:00 hod). Takisto je vítaná aj prax na VZV.
- vykladanie obalového materiálu
- balenie balíkov podľa baliaceho predpisu a odvoz balíkov do expedičnej zóny
- jednoduchá práca (kontrola lisovaných profilov, meranie dĺžok profilov a hrúbok stien)
- triedenie odpadu na pracovisku a dodržiavanie BOZP
- údržba zariadení
- dokumentácia pracovných plánov
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- zodpovednosť
- pravidelná dochádzka
- znalosť čítania technickej dokumentácie
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nitra
Kontaktná osoba:
Reinerová Katarína
Mám záujem o Skvelá práca vo výrobe v Leviciach - mzda až 1200€ bez praxe! Voľné VÍKENDY