Na personalistickom trhu od roku 1991

TOP zamestnávateľ hľadá do svojho tímu operátorov výroby

Miesto práce:
Okres Nové Mesto nad Váhom
Platové ohodnotenie:
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Hľadáš jednoduchú prácu v čistom a modernom prostredí? Pridaj sa do nášho tímu. Práca je na tri zmeny, vhodná pre mužov a na všetko ťa zaučí skúsený kolega. Nástup je možný ihneď a zálohy sú samozrejmosťou.

Náplň práce:
-montáž plynomerov
- zabezpečená doprava
1. Senica – Sobotište – Turá Lúka – Myjava – Poriadie – Rudník – Hrašné – Stará Turá, poliklinika – Stará Turá a späť
2. Nová Bošáca - Zemianske Podhradie - Bošáca - Dolné Sŕnie, pošta -Moravské Lieskové - Bzince pod Javorinou - Lubina - Hrnčiarové - Miškech Dedinka - U Valenčíkov - Trávniky rázc. - Stará Turá MU -Stará Turá, TESCO - Stará Turá a späť
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- vek 18 rokov
- ochota pracovať zmeny
- manuálna zručnosť
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Mgr.Chorvátová Zuzana
Mám záujem o TOP zamestnávateľ hľadá do svojho tímu operátorov výroby