Na personalistickom trhu od roku 1991

Vieš nastavovať stroje vo výrobe ? Poď pracovať ako nastavovač so mzdou až do 1150€

Miesto práce:
Zlaté Moravce
Platové ohodnotenie:
Priemerná mzda až 1150€ (základ 868€/brutto + dochádzkový a výkonnostný bonus + príplatky + finančný príspevok
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Hľadáme technicky zdatných uchádzačov na pozíciu nastavovača strojov do stabilnej výrobnej spoločnosti priamo v Zlatých Moravciach. Pošli nám tvoj CV a pridaj sa k stovkám spokojných zamestnancov!

Náplň práce:

- nastavovanie strojov, brúsok a sústruhov
- zabezpečenie chodu pridelených strojov
- zoraďovanie a kontrola výrobných liniek
- práca s posuvnými meradlami
- vykonávanie drobných opráv a údržba strojov

pracuje sa na 3 zmeny
- zaškolenie na pozíciu
- mzda načas
- dochádzkový bonus až do 60€
- výkonnostný bonus až do 140€
- práca v stabilnej spoločnosti
- finančný príspevok na stavu
- dobrá dopravná dostupnosť
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- technické zameranie výhodou
- prax na obdobnej pozícii
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nitra
Kontaktná osoba:
Dzianová Katarína
Mám záujem o Vieš nastavovať stroje vo výrobe ? Poď pracovať ako nastavovač so mzdou až do 1150€