Na personalistickom trhu od roku 1991

Rozširujeme tím - skladovo-administratívny/a pracovník/čka - Logistický park Senec - dve zmeny

Miesto práce:
Logistický park Senec
Platové ohodnotenie:
Priemerná mzda: 1270€ brutto/ mesiac (základ: 1050€, bonusy: 150€, príspevok na dopravu: 70€)
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Skladovo-administratívny pracovník - práca v modernom sklade na dve zmeny.

Náplň práce:
- zodpovednosť za príjem a expedíciu tovaru
- koordinovanie práce vodičov VZV
- práca so skenerom, zaznamenávanie údajov do PC
- dve zmeny: ranná od 5:45-14:00 a od 13:45-22:00
- v prípade obojstrannej spokojnosti možnosť prestupu do kmeňa spoločnosti
- príspevok na dopravu,
- 13. plat,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- životné a úrazové postenie
- narodeninové poukážky vo výške 35 - 50 €
- kompletné zaškolenie
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- spoľahlivosť, zodpovednosť
- skúsenosti s prácou v sklade - príjem, výdaj tovaru, skladové hospodárstvo
- znalosť práce v programoch MS Office - Word, Excel
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Žiaková Helena
Mám záujem o Rozširujeme tím - skladovo-administratívny/a pracovník/čka - Logistický park Senec - dve zmeny