Na personalistickom trhu od roku 1991

Super brigáda v Bratislave. Pracovník kontaktného centra v obchode s nábytkom. MZDA 6,50€/hod brutto

Miesto práce:
Bratislava
Platové ohodnotenie:
6,50€
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
popis pracovnej pozície
Rád komunikuješ s ľuďmi a láka ťa práca v administratíve? Ozvi sa nám, hľadáme nových pracovníkov do tímu kontaktného centra v Bratislave.

Náplň práce:
- spracovávanie prichádzajúcich hovorov, emailov, chatov, príspevkov na sociálnych sieťach.
- ovládanie všeobecných informácií (informácie o výdajných miestach, možnostiach reklamácií)
- pomoc registrovaným zákazníkom so zmenou termínu odberu, zrušením objednávky
- pomoc zákazníkom s platbou, montážou výrobku , dohľadaním bločku k nákupu

Pracovna doba od 08:15 - 19:00hod ( je možnosť pracovať aj v kratších zmenách)
- priateľský kolektív
- pracovný čas dohodou: pondelok - piatok (8 hodinové zmeny, 8:15 - 19:00)
- podrobné zaškolenie
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- skúsenosti s prácou na počítači
- schopnosť odpracovať minimálne 80 hodín za mesiac
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Klačanová Nikola
Mám záujem o Super brigáda v Bratislave. Pracovník kontaktného centra v obchode s nábytkom. MZDA 6,50€/hod brutto