Na personalistickom trhu od roku 1991

Chceš mať peknú prácu na sklade len na 2 zmeny? Tak táto ponuka je práve pre teba!

Miesto práce:
Okres Dunajská Streda
Platové ohodnotenie:
6,23€/h príplatky + dochádzkový a výkonnostný bonus až do 330€
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
popis pracovnej pozície
Нам потрібні бажаючі активно працювати і в той же час люблять оточувати себе одягом. Якщо у вас немає проблем пробігати 20 000 кроків на день і ви любите отримувати задоволення від одягу, ця робота для вас!
Hľadáme skvelých ľudí, ktorí chcú byť v pohybe a zároveň sa radi obklopujú oblečením. Ak nemáte problém nabehať 20 000 krokov denne a máte chuť na zábavu, táto práca je ako stvorená pre vás!
що ми можемо вам запропонувати?
- погодинна оплата 6,23 євро/год
- надбавка за відвідуваність
- бонус до €330
- можливість харчування у фірмовій їдальні з вибором до п'яти смачних страв
- доплати за надурочну роботу у вихідні та святкові дні
- безкоштовний транспорт із напрямків: Šamorín, Gabčíkovo, Galanta, Šaľa, Dunajská Streda, Veľký Meder,  Nové Zámky, Komárno, Neded, Veľké Kosihy, Zemianská Olča

čo ti vieme ponúknuť?
- hodinová mzda 6,23€€/h
- dochádzkový bonus
- výkonnostný bonus až do výšky 330€
- možnosť stravovania sa vo firemnej jedálni s výberom až piatich chutných jedál
- príplatky za prácu cez víkend v nadčas a sviatok
- doprava zdarma zabezpečená zo smerov: Šamorín, Gabčíkovo, Galanta, Šaľa, Dunajská Streda, Veľký Meder,  Nové Zámky, Komárno, Neded, Veľké Kosihy, Zemianská Olča
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- бажання працювати з понеділка по суботу (кожну другу суботу), неділя завжди вільна з 5:45 до 14:00 та з 14:00 до 22:15.
- добре здоров'я
- цілісність

- ochota pracovať od pondelka do soboty (sobota vychádza každá druhá), nedeľa je vždy voľno v časoch 5:45 - 14:00 a 14:00 - 22:15
- dobrý zdravotný stav
- bezúhonnosť
Kontaktujte nás:
Kontaktná osoba:
Vodopianova Daria
Mám záujem o Chceš mať peknú prácu na sklade len na 2 zmeny? Tak táto ponuka je práve pre teba!