Na personalistickom trhu od roku 1991

Urob prvý krok k úspešnej kariére a staň sa súčasťou dynamického tímu : Študentská stáž na leto v medzinárodnej spoločnosti!

Miesto práce:
Bratislava
Platové ohodnotenie:
9€/hod.
Pracovný pomer:
internship, stáž
popis pracovnej pozície
Si študent vysokej školy a hľadáš si stáž na leto? Ak áno, my hľadáme teba :) Ponúkame stáž v medzinárodnej spoločnosti, ktorá prehĺbi tvoje zručnosti a naučíš sa pracovať v tíme. Využi svoju jedinečnú príležitosť a pošli nám tvoj CV!

Čo budeš robiť:

- pracovať v tíme
- spracovávať a analyzovať dáta
- participovať na projektoch
- pracovať v dáta programe

CV prosíme zasielať v anglickom jazyku.
- Príležitosť učiť sa od senior pracovníkov
- Rozvíjanie svojich jazykových schopností
- Zlepšenie svojich zručností pri riešení problémov a rozhodovaní
- Stanete sa prispôsobivejšími a flexibilnejšími
- Zažijete osobné dobrodružstvo :)
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- študenti VŠ, ktorí aktuálne ukončujú druhý ročník I. studňa alebo prvý ročník II. stupňa VŠ
- plynulá angličtina
- MS Office pokročilý
- ovládanie databázových programov výhodou
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nitra
Kontaktná osoba:
Dzianová Katarína
Mám záujem o Urob prvý krok k úspešnej kariére a staň sa súčasťou dynamického tímu : Študentská stáž na leto v medzinárodnej spoločnosti!