Na personalistickom trhu od roku 1991

Hľadáš novú, stabilnú prácu v Žiline? Prijímame dokladačov a pickerov.

Miesto práce:
Okres Žilina
Platové ohodnotenie:
Základná mzda 890€ +príplatky, bonusy do výšky 300€.
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Hľadáme nové posily do obchodného reťazca v Žiline. Práca je vhodná pre mužov aj ženy. Prax nie je potrebná, na všetko ťa zaučíme, takže nás neváhaj kontaktovať.

Náplň práce:
- dokladanie a vychystávanie tovaru
- práca so skenerom
- 3 zmeny
- rôzne motivačné bonusy (výkonnostný do 160€, podľa pracoviska 50-80€, príspevok na hygienu a ďalšie)
- možnosť kariérneho postupu a finančného rastu
- stravovanie vo firemnej kantíne - 0,89€ obed/večera
- počas roka vitamínové, vianočné balíčky, ...
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- fyzická zdatnosť
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Dominová Erika
Mám záujem o Hľadáš novú, stabilnú prácu v Žiline? Prijímame dokladačov a pickerov.