Na personalistickom trhu od roku 1991

Pracovná príležitosť pre ženy. Nepremeškajte príležitosť!

Miesto práce:
Banská Bystrica
Platové ohodnotenie:
5,13€ brutto/hod. + príplatok za riziko 0,87€/hod. + mesačná prémia + príplatky podľa ZP
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Hľadáme operátorky do výroby pre nášho klienta, výrobnú spoločnosť. Práca je vhodná pre ženy. Ponúkame zaujímavý plat s možnosťou záloh podľa vašej potreby. Pracuje sa na 2 alebo 3 zmeny, možnosť výberu. Pre zamestnancov poskytujeme dopravu zo stanice v BB pred závod zadarmo. Ak dochádzate zo vzdialenejších miest, môžete získať dochádzkový bonus, ktorého výška závisí od vzdialenosti. Pridajte sa k nám a získajte skvelú prácu!

Náplň práce:
- kontrola dosiek zrakom
- triedenie dosiek
- práca bez nočných zmien
- voľné víkendy
- motivačné mzdové ohodnotenie
- výplata na čas
- zaškolenie
- zabezpečená doprava
- stravovanie priamo v závode
- istota a stabilita
- zálohy kedykoľvek
- práca je vhodná aj pre absolventa, nepotrebujete skúsenosti
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny
- stredoškolské vzdelanie
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Zvolen
Kontaktná osoba:
Šuleková Veronika
Mám záujem o Pracovná príležitosť pre ženy. Nepremeškajte príležitosť!