Na personalistickom trhu od roku 1991

Chceš sa stať manipulantom VZV? Teraz môžeš!

Miesto práce:
Okres Banská Bystrica, Okres Zvolen
Platové ohodnotenie:
mzda s príplatkami 900€ - 1250€ brutto (775€ brutto fix + zákonné príplatky)
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Hľadáme spoľahlivého a pracovitého manipulanta VZV, ktorý sa bude podieľať na nakladaní a vykladaní tovaru z kamiónov v našom skladovom areáli. Pracuje sa v systéme krátkeho a dlhého týždňa na 12 hodinových zmenách. Práca je bez nočných zmien.

Ak nemáš platný VZV preukaz, nevadí, my ti ho obnovíme. Nástup je možný dohodou.

Náplň práce:
- nakladanie a vykladanie tovaru z kamiónov pomocou VZV
- kontrola kvality a množstva tovaru
- dodržiavanie bezpečnostných predpisov a štandardov
- udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku
- možnosť obnovenia VZV preukazu
- zabezpečená strava v závodnej jedálni
- zabezpečené oblečenie a ochranné pomôcky
- práca je vhodná aj pre absolventa - zaučíme Vás
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- zodpovednosť a fyzická zdatnosť
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Zvolen
Kontaktná osoba:
Žigová Patrícia
Telefon:
Mám záujem o Chceš sa stať manipulantom VZV? Teraz môžeš!