Na personalistickom trhu od roku 1991

Pracovná ponuka v Moste pri Bratislave - pokladňa/ dokladanie v potravinách - dve zmeny

Miesto práce:
Most pri Bratislave
Platové ohodnotenie:
8,130€ brutto/ hodina + víkendové príplatky podľa Zákonníka práce
Pracovný pomer:
skrátený úväzok
popis pracovnej pozície
Pokladňa/ dokladanie v obchom reťazci v Moste pri Bratislave - dve zmeny.

Náplň práce:
- pokladňa
- dokladanie tovaru
- ďalšie práce podľa pokynov nadriadeného
- ranné zmeny od 07,00-15,00 a poobedné zmeny od 13,00-21,00
- priamo v Moste pri Bratislave (obec pri Bratislave)
- možnosť výberu dní zmien
- vhodné aj popri štúdiu VŠ - poobedné zmeny
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- 18+
- potravinársky preukaz
- skúsenosti s prácou na pokladni vítané
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Žiaková Helena
Mám záujem o Pracovná ponuka v Moste pri Bratislave - pokladňa/ dokladanie v potravinách - dve zmeny