Na personalistickom trhu od roku 1991

Brigáda pri autobusovej stanici: Ideálna pre študentov a dochádzajúcich – 180€/víkend!

Miesto práce:
Bratislava
Platové ohodnotenie:
8,13€/hod. + finančný príspevok na stravu 5,85€ + príplatky za sobotu a nedeľu
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
popis pracovnej pozície
Hľadáte flexibilnú brigádu v blízkosti centra mesta? Brigáda pri autobusovej stanici je ideálna pre študentov a dochádzajúcich! Ty si určíš, či odpracuješ celý mesiac a zarobíš cca 1500€ alebo si vyberieš len zmeny, ktoré ti vyhovujú.

Čo budeš robiť?
- Jednoduché práce na predajni: – dokladanie a blokovanie tovaru, pomocné práce

Ak ťa naša ponuka láka, pošli nám email alebo zatelefonuj už dnes!
Neváhaj a pridaj sa k nám! Tešíme sa na to, že ťa spoznáme!
- Skvelá dostupnosť: Naše pracovisko sa nachádza hneď vedľa autobusovej stanice, takže sa k nám ľahko dostanete aj z okrajových častí mesta.
- Flexibilný pracovný čas: Ponúkame flexibilný pracovný čas, takže si môžete brigádu prispôsobiť svojmu rozvrhu.
- Mladý a priateľský kolektív: Staňte sa súčasťou nášho mladého a energického kolektívu a spoznajte nových ľudí.

Odmena hodná vašej práce: Ponúkame férovú mzdu (8,13 €/hod.) a príplatky za prácu cez víkendy a sviatky.
Sobota 10,28€/hod. a nedeľa 12,44€/hod. brutto (za víkend môžete zarobiť až 180€)
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- vek min. 18 rokov
- čistý výpis z registra trestov (vybavíte na ktorejkoľvek pošte)
- potravinársky preukaz
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Lenka Rybická
Mám záujem o Brigáda pri autobusovej stanici: Ideálna pre študentov a dochádzajúcich – 180€/víkend!